Zakochana para, Jacek i…

Są i oni. Wchodzą odważnie, mężczyzna przodem, trzyma ją mocno za dłoń i zerka z zawadiackim uśmiechem, a to na nią, a to na towar. Ja w tym momencie nie istnieję. Ona trzyma się jego i kroczy zdecydowanie naprzód w wysokich butach. Wichruje blond włosami na wszystkie strony, patrzy na niego uśmiechnięta. Ich energia jest cudowna, zarażają mnie swoją radością. Później odkryję, że mają po trzydzieści pięć lat, razem od piętnastu, małżeństwem od dziesięciu. Puszczam nastrojową muzykę troszeczkę głośniej i znikam w tle żeby dać im trochę przestrzeni.

Ich gra spojrzeń, czułe objęcia, radość i otwartość jest cudowna. Wypełnia ten sklep po brzegi miłością. Jacek i Gosia są całkowicie ZA. Zakochani, zaintrygowani i za tym żeby próbować wszystkiego po kolei, w swoim tempie i w zgodzie z partnerem. Oglądają wszystko to czego już używali, pokazują sobie nawzajem to czego chcieliby użyć i jednocześnie wskazują na rzeczy, których przeznaczenia nie mogą zgadnąć.

Jacek pierwszy zaczyna chrząkać, więc podchodzę z propozycją pomocy. Jacek dumnie przedstawia mi swoją żonę i zaczyna swoją opowieść od tego, że mają niesamowicie udane życie seksualne. Zaczyna wyliczać czego już próbowali, a o czym myśleli żeby spróbować. Zaczynam więc małą wycieczkę po sklepie. Oprowadzam ich stopniowo, próbuję zgadnąć na jakim etapie zatrzymali się, a co być może pominęli.

Zaczynam od półki z wibratorami, dowiaduję się że razem z Gosią posiadają już trzy różne, taki kieszonkowy do torebki, pełnowymiarowy uroczy z dwudziestoma różnymi wibracjami i duży pulsator, który ostatnio bije rekordy popularności. Mimo, że Gosia wciąż łapczywie skanuje półkę z innymi modelami, ja zaczynam kierować parę w stronę działu zabaw analnych. Jackowi oczy rozbłyskują na widok króliczego ogonka zakończonego zatyczką analną. Chwyta Gosię i wskazuję obiekt swojego zainteresowania. Na co ona reaguje uśmiechem i zaciekawieniem. W końcu odpowiada, że takie zabawy jak najbardziej, ale to wszystko nie jest takie proste. Ja zgadzam się z Gosią. Opowiadam wtedy o formach nawilżenia, rodzajach pokryć ochronnych, lekkich znieczulaczach ale też o rozmiarach korków. Prezentuję zestaw odważnego odkrywcy często pomijanych terenów, w kierunku czego Jacek zdecydowanie kieruje swoje dłonie. Wtedy Gosia przerywa i wesoło podpytuje: – a coś dla panów? Po raz kolejny próbuje przełamać lody i proponuje korek analny stymulujący prostatę, dla panów. Z góry zakładam, że Jacek na to nie pójdzie. Od razu. Każdy jeden broni się przed tym jak przed ogniem. Jednak wiem, że zasiewam to ziarenko w kolejnym mężczyźnie, a on w końcu wróci, zainteresowany i przełamany. Zaraz po tym jak wypróbuje sto innych rzeczy na kobiecie.

Przechodzimy do działu dla panów. Pomiędzy pierścieniami i nakładkami na penisa zatrzymuje ich na zabawce, która ostatnio schodzi jak świeże bułeczki. Wibrująca nakładka na penisa. Przyjemność dla dwojga. Gosia odkrzykuje: Boże! Żywy wibrator! Tak Gosiu, dwa w jednym, bez szkody dla lichego ego sporej części mężczyzn. Nie wliczając w to oczywiście twojego Jacka, który na koniec dorzuca, że dzięki nakładce jego penis będzie większy niż w rzeczywistości. Ego ze stali. Sexy.

Opublikowane przez Tajemnice sklepów dla Dorosłych

Incognito w polskich sklepach erotycznych. Pytam, obserwuję, słucham. Problemy kobiet i mężczyzn, co ich podnieca, kręci, a co odpycha? Zapraszam do czytania.

One thought on “Zakochana para, Jacek i…

  1. Kolejny wpis, kolejne ciekawostki powodujące wypieki na policzkach! Fajnie będzie odkrywać kolejne tajemnice. Może dla niektórych temat błahy, ale kiedyś mi ktoś powiedział, że seks w związku jest ważny.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: